KAMEROVÉ SYSTÉMY

IP kamerové systémy, AHD kamerové systémy, kontrola přístupu, kompletní sety, příslušenství

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

Jsou pokročilejší technologií pro kamerový dohled. Rozsáhlé možnosti přizpůsobení z nich dělají dokonalé hlídače pro jakýkoliv úkol. Velmi vysoké rozlišení až 5 Megapixelů – pro maximální detailnost obrazu. Se správnou kamerou rozpoznáte i bankovky. Možno monitorovat pomocí síťového připojení bez DVR či nahrávání na SD karty. Ovládání je jednoduché a pohodlné. A to odkudkoliv na světě. Venkovní, vnitřní, POE, Wi-Fi, obrněné anti-vandal… kamkoliv najdete to pravé.

AHD KAMEROVÉ SYSTÉMY

AHD neboli Analogové HD kamerové systémy jsou nejpokročilejší technologií pro analogový přenos obrazu. Velmi spolehlivé, jednoduché (na instalaci i ovládání, netřeba speciální IT znalosti) a přesto levné řešení. Protože se analogově přenáší nekomprimovaná data, nedochází k žádným prodlevám, zasekávání či kostičkování obrazu. Audio a video signál v reálném čase až na vzdálenost 500 metrů pomocí koaxiálních kabelů (možno využít i UTP kabeláž s převodníky balun). Obraz ve vysokém rozlišení HD či dokonce Full HD. Kvalitní obraz i ve tmě (kamery s přísvitem). Kamery se připojí ke zdroji energie a k DVR, obraz pak lze přenést na monitor, smartphone či počítač pomocí internetového připojení. Naše AHD zařízení jsou kompatibilní s vybavením jiných výrobců, takže s nimi můžete snadno modernizovat již existující CCTV systémy.

KONTROLA PŘÍSTUPU

Přístupové systémy zajišťují ochranu prostor před vstupem nepovolaných osob společně s přesnou evidencí pohybu po objektu nebo areálu. Elektronická kontrola vstupu zajistí registraci jednotlivých průchodů včetně otvírání vstupů, ale také evidenci pokusů o neoprávněný průchod. Docházkové systémy jsou zařízení pro kontrolu docházky osob. Umožňují registraci docházkové evidence, výpočet odpracované doby podle algoritmizace zadané uživatelem a také otevírání vstupů.

KOMPLETNÍ SETY

Naše již připravené kamerové sety potěší každého, kdo chce vybírat rychle a bez práce, avšak nikoliv na úkor kvality výběru. Skromný či velký rozpočet, mrňavá kancelář nebo ohromný průmyslový komplex, sledování ve dne v noci – každý najde to pravé. Vy zařízení pouze nainstalujete a připojíte ke zdroji energie – a můžete začít

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zabýváme se prodejem veškerého příslušenství pro IP a ADH kamery a podobné, příslušenství pro přístupové systémy a videotelefony.