EXTERIÉROVÉ STÍNĚNÍ

Venkovní žaluzie, venkovní rolety, výsuvné markýzy, výklopné markýzy, samostatně stojící markýzy a pergoly, veškeré doplňky pro střešní okna.

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

VENKOVNÍ ROLETY

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima.

VÝSUVNÉ MARKÝZY

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

VÝKLOPNÉ MARKÝZY

Výklopné markýzy svým charakterem se používají pro zastínění výkladních skříní, vchodů a oken na historických budovách, pro stínění oken a malých balkónů. Dotváří architektonický styl objektů a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ MARKÝZY A PERGOLY

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům. Pergolu už nemusíte každoročně zazimovávat. Ochrání vás před rozmary počasí, dovolí vám nachytat poslední sluneční paprsky nebo naopak poskytne příjemný stín v parném létě. A přesně to je účel pohyblivých pergol. Vytvořit v zahradě či na terase spolehlivé a útulné zázemí.

MARKÝZY DO STŘEŠNÍCH OKEN

Jsou praktickým doplňkem, který chrání místnost před přehříváním od slunce. Markýzy jsou speciálně navržené tak, abyste nejen snížili teplo ve Vašem podkroví, ale umožňuje současně také v místnosti větrat. Markýza pro okna je vyrobena z polopropustné speciální sítě potažené plastem, která efektivně rozptyluje proudící světlo a zastavuje přehřívání tím, že zadrží až 90 % slunečního světla, a přitom současně nebrání ve výhledu.

VENKOVNÍ ROLETY DO STŘEŠNÍCH OKEN

Venkovní roleta zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti střešního okna v zimním i v letním období. Umožní zcela zatemnit místnost, chrání střešní okno při špatných povětrnostních podmínkách před jeho poškozením, tlumí venkovní hluk z deště i krupobití, a navíc poskytuje obyvatelům podkroví dokonalé soukromí. Jednoduché manuální ovládání i elektrické ovládání.