POHONY VRAT A BRAN

Pohony pro křídlové brány, posuvné brány, garážová vrata, automatické závory, veškerou stínící techniku, ovladače a příslušenství

POHONY KŘÍDLOVÝCH BRAN

Prodáváme pohony pro křídlové brány a vrata. Nadzemní, podzemní, lineární a pákové pohony. Naše pohony bran lze instalovat na všechny křídlové brány a vrata, jak starších typů bran tak i nových typů bran a to pro otevírání dovnitř i směrem ven. Pokud potřebujete pomoci s výběrem vhodného pohonu křídlové brány, nebo si ujasnit vhodnost použití pohonu ve Vašem konkrétním případě jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše individuální dotazy.

POHONY POSUVNÝCH BRAN

Pohony bran, pohony vrat pro samonosné a pojezdové posuvné brány, šíny, vozíky, kladky a veškeré konstrukční prvky pro zhotovení posuvné brány. Kvalitní pohony bran pro všechny typy posuvných bran nabízené i v kompletních řešeních včetně konstrukčních prvků. Pro pomoc s výběrem vhodného pohonu či řešení nás neváhejte kontaktovat.

POHONY GARÁŽOVÝCH VRAT

Stropní pohony pro různé rozměry a hmotnosti garážových vrat. Dálkový ovladač a pohon garážových vrat vám umožní bezpečné a komfortní otevření garážových vrat přímo z auta. Pohony garážových vrat v naší nabídce jsou vybaveny pokročilým mechanismem pro automatizaci, disponují velmi tichým provozem a spoustou nadstandartních funkcí.

AUTOMATICKÉ ZÁVORY

Pojmem závory a zábrany vjezdu označujeme všechna zařízení a řešení pro kontrolu a uzavírání vjezdů na oplocené či jinak ohraničené pozemky, uzavřené dvory, zahrady atd. Pomocí závor a zábran také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů. Závory nachází využití většinou u komerčních a průmyslových objektů.

POHONY PRO STÍNÍCÍ TECHNIKU

Efektivní stínící technika má zásadní vliv na komfort bydlení i pracovního prostředí. Dodáme vám ovládání a pohony stínící techniky pro venkovní žaluzie a předokenní rolety. Prodáváme pohony na interiérové zastínění, jako jsou klasické, rolovací, vertikální či římské žaluzie. Nabízíme také řešení pro markýzy, pergoly a zastínění zimních zahrad.

DÁLKOVÉ OVLADAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dálkové ovladače dodáváme pro pohony – ROGER, ALLMATIC, NICE, TELCOMA, TAU, FAAC, SOMFY a mnoho dalších. Dále nabízíme externí a interní přijímače dálkového ovládání, GSM ovládání vrat a bran. Náhradní díly, fotobuňky, majáčky a veškeré kování pro montáž a výrobu vrat a bran.